Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
  • E-mail: trattoriadasuchano@wp.pltrattoriadasuchano@wp.pl

Zamów już teraz!
Pyszne i świeże dania...

(12) 264 15 65

  • PL
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Galeria: restauracja w Krakowie, potrawy włoskie i polskie

 

Drogi Gościu,

Zanim zdecydujesz się odwiedzić restaurację Trattoria da Suchano w Krakowie – obejrzyj zdjęcia lokalu i potraw. Zdecyduj sam, czy masz ochotę na pyszne i świeże dania, przygotowane przez profesjonalnego szefa kuchni. Czeka na Ciebie wyjątkowy klimat, nastrojowa muzyka i uśmiechnięta obsługa...

 
 
 
 

Potrawy

Kuchnia włoska jest popularna na całym świecie. Dania włoskie bazują głównie na świeżych, bardzo dobrych jakościowo produktach, co stanowi o wykwintności nawet prostych dań. Opiera się na szerokiej gamie warzyw (podstawą są pomidory); przypraw i ziół: bazylia, oregano, kolendra, estragon, rozmaryn, tymianek oraz wyjątkowej oliwie.

Oczywiście, większość z nas kojarzy kuchnię włoską z daniami mącznymi: makarony, pasty czy pizza, które są najpopularniejszymi daniami włoskimi. Cały świat zakochany jest we włoskich deserach – kremowe lody, tiramisu z nutą espresso, panna cotta...

Nie można pominąć tego, z czego Włochy słyną – czyli prawdziwe, aromatyczne espresso, delikatne cappucciono oraz znakomite wina.

Kuchnia, to sztuka smaku, zapachu, a także wyglądu... Zobacz jak wyglądają potrawy, jakie codziennie gotujemy dla Ciebie... Przyjdź już dzisiaj i rozkoszuj się niepowtarzalnymi smakami kuchni włoskiej i tradycyjnej kuchni polskiej!

 
 

Strony:

1

 
 

Restauracja

 
  •  
 

Strony:

1

 
 

Alkohole

 
  •  
 

Strony:

1

 
 

Catering

 
 

Strony:

1

 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [02-10-2022]: 15 | Wizyt ogółem: 99872 | Przeglądających stronę: 3

 

Aktualności: imprezy, promocje &raquo;

Catering, zamów danie dnia &raquo;

Projekt:   [based on Quick.Cms]